Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

TYS Transtech | Yangın Söndürme Sistemleri |

Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında TRANSTECH YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. unvanı altında kurulmuş ve tüm değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.
Şirketimiz, teknolojik gelişimlere hızlı bir biçimde adapte olmakta ve her geçen gün istikrarlı olarak büyümeye devam etmektedir.
 10 yılı aşkın tecrübemiz ve güçlü teknik kadromuz ile yurtiçi ve yurtdışında Yangın Söndürme Sistemleri’nin yanı sıra;
- Elektrik Otomasyon Yazılım ve Kurulum İşleri - Elektrik Taahhüt İşleri - Modüler Sistem - Makine Tesisatı ve Montajı
Alanlarında da profesyonel hizmet ve danışmanlık vermekteyiz. Bir çok önde gelen firmalara hizmet vermiş ve iş bitirmelerini yapmış bulunmaktayız.

 Amacımız doğru ürünler ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.
 Yangın Söndürme Sistemleri ile ilgili olarak;firmamızın amacı muhtemel bir yangın afetinden minimum zarar ile çıkılmasını sağlayacak; Risk değerlendirmesi, Yangın eğitimi ve Tatbikatlarını gerçekleştirerek, Müşterilerimizin suni ve reel afetlere hazır olmalarını sağlamaktır.
01 Ocak 2013 tarihinde kademeli olarak yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, 09 Eylül 2009 tarih ve 27344 sayılı binaların yangından korunması hakkında yönetmeliğin uygulanması konusunda Bakanlık Denetimleri belirli firmalarda başlamıştır.
 Bilindiği üzere; Son yıllarda iş güvenliği, yangın güvenliği veya yangına karşı önleyici tedbirler hususunda, merkezi hükümet ve diğer yetkili organlar tarafından bu tür mevzuatların eksiksiz olarak uygulanmasını sağlamak amacıyla, son derece ağır, idari ve mali yaptırımlar uygulamaya alınmıştır.
 TRANSTECH YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. olarak; Can ve Mal güvenliğinizi korumak, iş ve yangın güvenliği konusunun, yasal bir zorunluluk olmasının ötesinde, bizler için bir kuruluş ilkesi, onunda ötesinde, vicdani Sorumluluğumuzdur.
İlgili konularda yürüttüğümüz güncel çalışmalarımız ile, güvenli iş ve yaşam alanları oluşturabilmeniz için, alanında uzman çalışan Kadromuz ve tüm gücümüzle yanınızdayız.
 Özellikle yangın gibi hayati tehlikelere yol açabilecek afetlerde, acil müdahale ve yangın sistemlerinden doğru ve etkili sonuçlar almak, büyük önem arz etmektedir.
 Faaliyet Konusu V 1. Yangın Tesisatı Proje ve Danışmanlık 2. Sulu ve Köpüklü Yangın Tesisatı 3. Yangın Algılama ve Erken İhbar Sistemi 4. Gazlı Söndürme Sistemleri (Co2 Gazlı,Fm-200 Gazlı,Novek Gazlı,Aerosol Gazlı) 5. Davlumbaz Söndürme Sistemleri 6. Pano otomatik söndürme Sistemleri 7. Elektrik otomasyon Sistemleri ,Yazılım ve Kurulum İşleri 8. Elektrik Taahhüt İşleri

 Arzu ederseniz;
Bizlerden Randevu talep ederek, şirketinizde;
 Yangınla ilgili risk analizi

 Acil eylem planı

 Elektrik taahhüt işlerinizle ilgili mühendislerimizin keşif analiz yapmasını ve İlgili mevzuatlar hakkında kapsamlı bilgi alabilir veya teklif talep edebilirsiniz..

SEKTÖREL DAĞILIM


BİOGAZ,BİO KÜTLE,GES,HES ENERJİ SANTRALLERİ

DEMİRÇELİK SEKTÖRÜ

TEKSTİL SEKTÖRÜ

İNŞAAT SEKTÖRÜ

ÇİMENTO FABRİKALARI VB.

 

Hakkımızda

TEKLİF FORMU