0(532) 428 15 66

Yeni Sanayi Sitesi 73007.Cadde No:10 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş

can grup mail hesabı can grup facebook hesabı

Kurumsal

Transtech Yangın Söndürme Sistemleri Tic.Ltd.Şti.

2009 yılında 2 kardeşin ortak iradesiyle Transtech Bilişim olarak faaliyete başlayan firmamız profesyonel yangın söndürme sistemleri konusunda inovasyonel çözümler üretmektedir.

Halen Kahramanmaraş ve çevre illere yönelik yangın tatbikatları ve bilgilendirme konferansları ile müşterilerine yangın söndürme konusundaki son teknolojiler hakkında bilgi verirken, müşteri odaklı çözümler de üretmektedir.

Söndürme Sistemleri

Sanayi, ev, ofis ve araç içerisinde kullanılabilecek söndürme sistemleri.

Yangın Malzemeleri

Sanayi, ev, ofis ve araç içerisinde yangın söndürmede kullanılan malzemeler.

İletişim & Ulaşım Bilgileri

Ofis telefonu, cep telefonu, faks, e-posta, adres ve google haritalardaki yer bilgilerimiz.

Misyon & Vizyon

Firmamız kurulduğu günden beri müşteri odaklı çalışmayı esas almıştır. Projeye başlanmada önce proje alanında keşif yapılır. Müşterinin ihtiyacının ne olduğu anlaşılır ve bunun (varsa) alternatif maliyet esaslı bir sistemle projelendirmesi yapılır. Projelendirme sonrasında, iş termin planı çıkarılacak projenin hangi aşamasının ne zaman başlayıp ne zaman bitirileceği bir takvim dahilinde takip edilir. İtinalı ve profesyonel ekibimiz tarafımızdan alınan iş, iş termin planı çerçevesinde zamanında teslim edilir.
Bu şekilde çalışmayı bir şirket politikası olarak belirleyen firmamız, Türkiye çapında konusunda lider firmalarla çalışmaktadır. Firmamız her işini ilk referans düşüncesiyle gerçekleştirirken, her adımın geleceğe
atılmış altın bir adım olduğunu bilerek Türkiye genelinde hizmetlerine devam etmektedir.

Değerlerimiz

Sorumluluk

Saygı

Devamlılık

Dürüstlük

Değer Katma

Projelendirme

Müşteri Odaklılık

Yeniliklere Açıklık